Site Audit (4.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (38 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Action
ta: செயல்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: View
ta: பார்

en: Path
ta: பாதை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Block
ta: பெட்டி

en: Never
ta: இல்லை

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Severity
ta: தீவிரம்

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: Users
ta: பயனாளர்கள்

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Cache
ta: பதுக்ககம்

en: Authored on
ta: எழுதப்பட்டது

en: Info
ta: தகவல்

en: Cron
ta: க்ரான்

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி

en: Report
ta: அறிக்கை

en: Pass
ta: வெற்றி

en: Bundle
ta: பொதி
