Site Audit (4.0.0-rc2) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Block
af: Blok

en: Never
af: Nooit

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Severity
af: Strengheid

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Users
af: Gebruikers

en: Authored on
af: Geskep op
