Site Audit (4.0.0-rc2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Type
is: Slag

en: Author
is: Høvundur

en: Enabled
is: Virkjað

en: Edit
is: Broyt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: Path
is: Leið

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Block
is: Blokkur

en: Never
is: Ongantíð

en: Severity
is: Álvarsemi

en: Count
is: Nøgd

en: Users
is: Brúkarar

en: Authored on
is: Skrivað tann

en: About
is: Um
