Site Audit (4.0.0-rc2) - en to ht translation catalogue (10 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Enabled
ht: Aktif

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Severity
ht: Severite

en: Changed
ht: Chanje
