Site Audit (4.0.0-rc3) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Type
th: ประเภท

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Action
th: แอคชั่น

en: Edit
th: แก้ไข

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: View
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Database
th: ฐานข้อมูล

en: Never
th: ไม่เคย

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Severity
th: ระดับความรุนแรง

en: Count
th: จำนวน

en: Warning
th: การเตือน

en: Rows
th: แถว

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Info
th: ข้อมูล

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: Expiration of cached pages
th: เวลาหมดอายุของหน้าเว็บในแคช

en: There are no enabled views.
th: ไม่มีการใช้งาน views
