Site Audit (4.0.0-rc3) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Value
ur: قیمت

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Views
ur: ویوز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: Block
ur: بلاک

en: Warning
ur: انتباہ

en: Bundle
ur: بنڈل
