Site Audit (4.0.0-rc4) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Action
eo: Ago

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Never
eo: Neniam

en: Severity
eo: Graveco

en: Count
eo: Kalkulo

en: Users
eo: Uzantoj

en: Rows
eo: Vicoj

en: Cache
eo: Kaŝmemoro

en: Authored on
eo: Verkita je

en: Bundle
eo: Fasko
