Site Audit (4.1.2) - en to az translation catalogue (38 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Views
az: Görünüşlər

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Never
az: Heç vaxt

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Severity
az: Ciddilik

en: Count
az: Say

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Rows
az: Sıralar

en: Cache
az: Keş

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Info
az: Məlumat

en: Cron
az: Kron

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: There are no enabled views.
az: Aktiv görünüşlər yoxdur.

en: Site UUID
az: Sayt UUID
