Site Audit (4.1.2) - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Value
ms: Nilai

en: Development
ms: Pembangunan

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Action
ms: Tindakan

en: Edit
ms: Sunting

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: Summary
ms: Ringkasan

en: View
ms: Pandangan

en: Path
ms: Laluan

en: Created
ms: Diciptakan

en: All
ms: Semua

en: Block
ms: Blok

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Vocabulary
ms: Kosa kata

en: Severity
ms: Keterukan

en: Count
ms: Bilangan

en: Warning
ms: Amaran

en: Users
ms: Pengguna-pengguna

en: Rows
ms: Barisan-barisan

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: About
ms: Perihal

en: Pass
ms: Lulus

en: Expiration of cached pages
ms: Halaman-halaman yang sudah dicache tamat tempohnya
