Site Audit (4.1.2) - en to pt translation catalogue (38 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Eliminar

en: Content
pt: Conteúdo

en: Value
pt: Valor

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Type
pt: Tipo

en: Author
pt: Autor

en: Enabled
pt: Ativado

en: Action
pt: Ação

en: Edit
pt: Editar

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: Summary
pt: Resumo

en: Views
pt: Visualizações

en: View
pt: Mostrar

en: Path
pt: Caminho

en: Paths
pt: Caminhos

en: Created
pt: Criado

en: All
pt: Todos

en: Block
pt: Bloco

en: Database
pt: Base de dados

en: Never
pt: Nunca

en: Vocabulary
pt: Vocabulário

en: Severity
pt: Severidade

en: Count
pt: Contagem

en: Warning
pt: Aviso

en: Security
pt: Segurança

en: Users
pt: Utilizadores

en: Rows
pt: Linhas

en: Authored on
pt: Criado em

en: Info
pt: Informações

en: Changed
pt: Alterado

en: Information
pt: Informação

en: About
pt: Sobre

en: There are no enabled views.
pt: Não existem visualizações ativadas.

en: Site UUID
pt: UUID do sítio
