Site Audit (4.1.3) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Example
my: ဥပမာ

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
