Site Audit (4.1.3) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Development
os: Райрæзт

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Enabled
os: Иу у

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
