Site Audit (8.x-3.0-rc2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Settings
fy: Ynstellings

en: Warning
fy: Warskôging

en: Users
fy: Brûkers

en: Info
fy: Ynfo
