Site Audit Checklist (1.0.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Save
ar: حفظ

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Custom
ar: مخصّص
