Site Audit Checklist (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Save
eu: Gorde

en: Notes
eu: Oharrak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua
