Site Audit Checklist (1.0.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Description
fi: Kuvaus

en: Save
fi: Tallenna

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Custom
fi: Oma
