Site Audit Checklist (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Save
gl: Gardar

en: Notes
gl: Notas

en: Custom
gl: Personalizado
