Site Audit Checklist (1.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Save
hr: Spremi

en: Notes
hr: Bilješke

en: Custom
hr: Prilagođeno
