Site Audit Checklist (1.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Save
hu: Mentés

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Custom
hu: Egyéni
