Site Audit Checklist (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Description
oc: Descripcion

en: Save
oc: Enregistrar

en: Notes
oc: Nòtas

en: Custom
oc: Personalizat
