Site Audit Checklist (1.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Description
ro: Descriere

en: Save
ro: Salvare

en: Notes
ro: Note

en: Custom
ro: Personalizat
