Site Audit Checklist (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Description
sk: Popis

en: Save
sk: Uložiť

en: Notes
sk: Poznámky

en: Custom
sk: Vlastná
