Site Audit Checklist (1.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Save
uk: Зберегти

en: Notes
uk: Примітки

en: Custom
uk: Власний
