Site Audit Checklist (1.2.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Save
be: Захаваць

en: Notes
be: Заўвагі

en: Custom
be: Паводле настроек
