Site Audit Checklist (1.2.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Save
cs: Uložit

en: Notes
cs: Poznámky

en: Custom
cs: Vlastní
