Site Audit Checklist (1.2.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Save
nl: Opslaan

en: Notes
nl: Notities

en: Custom
nl: Aangepast
