Site Audit Checklist (1.2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Save
nn: Lagre

en: Notes
nn: Notat

en: Custom
nn: Tilpassa
