Site Audit Checklist (1.2.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Save
pl: Zapisz

en: Notes
pl: Notatki

en: Custom
pl: Własne
