Site Audit Checklist (1.2.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Description
ru: Описание

en: Save
ru: Сохранить

en: Notes
ru: Примечания

en: Custom
ru: Собственная
