Site Audit Checklist (1.2.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Save
sv: Spara

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Custom
sv: Anpassad
