Site Audit Checklist (1.2.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Save
tr: Kaydet

en: Notes
tr: Notlar

en: Custom
tr: Özel
