Site Audit Checklist (1.2.0) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Save
bg: Запази

en: Notes
bg: Бележки

en: Custom
bg: Персонализиран
