Site Audit Checklist (1.2.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Custom
bo: རང་བཟོས
