Site Audit Checklist (1.2.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: Title
de: Titel

en: Description
de: Beschreibung

en: Save
de: Speichern

en: Notes
de: Hinweise

en: Custom
de: Benutzerdefiniert
