Site Audit Checklist (1.2.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο
