Site Audit Checklist (1.2.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Notes
kn: ಟಿಪ್ಪಣಿಗಳು

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ
