Site Audit Checklist (1.2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Save
lt: Saugoti

en: Notes
lt: Pastabos

en: Custom
lt: Savitas
