Site Audit Checklist (1.2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Description
vi: Mô tả

en: Save
vi: Lưu

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Custom
vi: Tùy chỉnh
