Site Branding Per Role (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: About
lv: Par

en: Site logo
lv: Vietnes logo
