Site Branding Per Role (1.0.1) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Site name
tr: Site adı

en: Site slogan
tr: Site sloganı

en: About
tr: Hakkında

en: Site logo
tr: Site logosu

en: Defined on the Appearance or Theme Settings page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
tr: Görünüm ya da Tema Ayarları sayfasında tanımlanır. Site logosunu değiştirmek için uygun izinlere sahip değilsiniz.

en: Defined on the Site Information page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
tr: Site Bilgileri sayfasında tanımlanır. Site logosunu değiştirmek için uygun izinlere sahip değilsiniz.

en: Toggle branding elements
tr: Markalama öğelerini aç/kapat

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
tr: Bu blok eşgörünümünde hangi öğelerin gösterilmesini istediğinizi seçin.

en: Defined on the <a href=":appearance">Appearance Settings</a> or <a href=":theme">Theme Settings</a> page.
tr: <a href=":appearance">Görünüm Ayarları</a> ya da <a href=":theme">Tema Ayarları</a> sayfasında tanımlanır.

en: Defined on the <a href=":information">Site Information</a> page.
tr: <a href=":information">Site Bilgileri</a> sayfasında tanımlanır.
