Site Branding Per Role (2.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Site name
da: Sitets navn

en: Site slogan
da: Sitets slogan

en: All roles
da: Alle roller

en: About
da: Om

en: Defined on the Appearance or Theme Settings page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
da: Angivet under Udseende eller temaets indstillinger. Du har ikke de nødvendige tilladelser til at ændre sitets logo.

en: Defined on the Site Information page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
da: Angives på siden med indstillinger for sitet. Du har ikke de nødvendige rettigheder til at ændre sitets logo.

en: Toggle branding elements
da: Slå branding-elementer til og fra

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
da: Vælg hvilke branding-elementer du ønsker at vise i denne blokinstans.
