Site Branding Per Role (2.0.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Site name
hr: Naziv lokacije

en: Site slogan
hr: Slogan lokacije

en: About
hr: Opis

en: Site logo
hr: Logo web sjedišta
