Site Branding Per Role (2.0.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Site name
nl: Naam van de website

en: Site slogan
nl: Slogan van de website

en: All roles
nl: Alle rollen

en: About
nl: Over

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: Defined on the Appearance or Theme Settings page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
nl: Geconfigureerd op de pagina Uiterlijk-instellingen of Thema-instellingen. U heeft onvoldoende rechten om het logo van de website aan te passen.

en: Defined on the Site Information page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
nl: Geconfigureerd op de pagina Website-informatie. U heeft onvoldoende rechten om het logo van de website aan te passen.

en: Toggle branding elements
nl: Branding-elementen wisselen

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
nl: Selecteer welke branding-elementen in dit blok worden weergegeven.

en: Defined on the <a href=":appearance">Appearance Settings</a> or <a href=":theme">Theme Settings</a> page.
nl: Geconfigureerd op de pagina <a href=":appearance">Uiterlijk-instellingen</a> of <a href=":theme">Thema-instellingen</a>.

en: Defined on the <a href=":information">Site Information</a> page.
nl: Geconfigureerd op de pagina <a href=":information">Website-informatie</a>.
