Site Branding Per Role (2.0.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Site name
sv: Webbplatsens namn

en: Site slogan
sv: Webbplatsens slogan

en: About
sv: Om

en: Site logo
sv: Webbplatsens logotyp
