Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Roles
cs: Role

en: Fields
cs: Pole

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Blocks
cs: Bloky

en: Admin
cs: Administrátor
