Site Complexity (8.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: Views
id: View

en: Vocabularies
id: Kosakata-kosakata

en: Extensions
id: Ekstensi

en: Roles
id: Peran

en: Fields
id: Bidang isian

en: Permissions
id: Izin

en: Blocks
id: Blok

en: Admin
id: Administrator

en: Media types
id: Jenis media
