Site Complexity (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Views
sv: Vyer

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Roles
sv: Roller

en: Fields
sv: Fält

en: Permissions
sv: Behörigheter

en: Blocks
sv: Block

en: Admin
sv: Administrera

en: Media types
sv: Typer av media
