Site Complexity (8.x-1.0-beta3) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Vocabularies
vi: Các kho từ

en: Modules
vi: Mô-đun

en: Roles
vi: Vai trò

en: Fields
vi: Các trường

en: Permissions
vi: Quyền

en: Blocks
vi: Khối
