Site Health (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Count
cs: Počet

en: Query
cs: Dotaz

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: Export as CSV
cs: Export do CSV
