Site Health (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Count
lt: Skaičius

en: Query
lt: Užklausa

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė
